موانع مهم در راه رسیدن به استقلال مالی

» موانع مهم در راه رسیدن به استقلال مالی

موانع مهم در راه رسیدن به استقلال مالی


همه ما می دانیم که زندگی آسان نیست. بعضی از روز ها بسیار شاد و خوب هستند.


اما لحظه هایی نیز وجود دارد که نمی توانید مشکلات را تاب بیاورید و به فکر رشته پاره کردن هستید و سریع نا امید می شوید لازم به یادآوری دایمی نیست.


آسان نیست اما راهکارهای بسیاری برای ادامه دادن و تلاش کردن و موفق شدن وجود دارد.


در اینجا به شما می گوییم چرا نباید هرگز تسلیم یاس و ناامیدی بشوید.


۱. تسلیم شدن موجب از دست دادن فرصت های آینده می شود می توانید تصور کنید،


اگر توماس ادیسون هم پس از تلاش های بسیار اگر ناامید می شد و دست از همه چیز می کشید، چه اتفاقی می افتاد


دیگر نه برقی بود و نه این همه فناوری که به واسطه برق و نیرویی که تلاش های ادیسون آن را برای ما به ارمغان آورده است، بتوان راحت زندگی کرد.


پشتکار داشتن و ادامه دادن و ناامید نشدن فردی همچون ادیسون در سال های بسیار دور باعث شده است تا اکنون همه انسان ها در رفاه و آسایش زندگی کنند.


اگر ناامید و تسلیم شوید، فرصت های بسیاری را در آینده از دست خواهید داد.


۲. تسلیم شدن موجب عقب ماندن می شود اگر انسان ناامیدی باشید، همیشه از هم ردیف های خود عقب تر خواهید بود.


همیشه کارهای خود را در آخر و پس از همه به انجام خواهید رساند.


همین عقب ماندن ها باعث ناامیدی بیشتر می شوند. اما باید بدانید که با بی تفاوتی و ناامیدی هیچ کاری پیش نمی رود.


وقتی سریع در همان ابتدای راه ناامید شوید، هرگز موفق یا برنده نخواهید شد.


۳.تسلیم شدن به ضرر اطرافیان نیز هست هنگامی که گروهی از افراد با یکدیگر همکاری می کنند و یکی از آن ها سریع ناامید و خسته می شود و نمی خواهد دیگر تلاش کند، در واقع به دیگران هم ضرر می رساند.


در یک کار گروهی همه اعضا باید با هم تلاش کنند تا پروژه به نتیجه برسد.


وقتی یک نفر از میانه مسیر بی خیال شود، در واقع با خودخواهی زیاد تلاش های دیگران را نیز از بین می برد. تسلیم شدن شما می تواند موجب عدم موفقیت دیگران نیز بشود.

یا حتی ممکن است به بقیه آسیب برساند.


۴.تسلیم شدن در واقع نوعی فرار است بارها گفتیم که بله، ما هم می دانیم زندگی سختی های خاص خود را دارد اما برای همه همین طور است.


هرکسی به اندازه خود در زندگی با چالش هایی روبه رو است. قرار نیست در برابر آن ها کم بیاوریم و تسلیم شویم. باید بتوانید در کار و زندگی خود بهترین باشید. این را بدانید تسلیم شدن باعث بدتر شدن اوضاع زندگی می شود.


۵.تسلیم شدن آزاردهنده است هنگامی که از تلاش های خود دست می کشید در واقع هرگز نتیجه تلاش های خود را نمی بینید. این مساله بسیار آزاردهنده است.


نابرده رنج، گنج میسر نمی شود. شما باید تلاش کنید تا بتوانید به خواسته هایتان برسید. هر هدفی موانع خود را در پیش دارد و باید سختی آن را تحمل کنید و به سمت جلو حرکت کنید.


وقتی دست از تلاش می کشید، در واقع به روح خود لطمه وارد می کنید. ناامیدی فقط موجب دردهای بیشتر در زندگی می شود.


اگر در ثروتمند شدن جدی هستید،

اولین راه به سوی ثروت، در راس لیست و بالاترین افتخار در تاریخ آمریکا، کارآفرینی و آغاز و ایجاد تجارتی موفق است.


کارآفرینی شامل هر نوع تجارت، از کشاورزی و کامیون داری تا املاک و کامپیوتر می شود. راه رسیدن به استقلال مالی در تجارت از هدف مدار بودن و غلبه بر ترس ها و خطاها آغاز می شود.


اگر آرزوی تان این است که تجارت خود را آغاز کنید و به طور مستقل ثروتمند شوید، اجازه ندهید که ترس از خطا، نداشتن آگاهی یا پول، شما را عقب نگه دارد.


از 200 سال قبل تاکنون، هفتاد و چهار درصد از میلیونرهای خودساخته آمریکا، از تجارت های خودساخته می آیند.


فردی هدفمند با فکری برای محصول یا خدماتی خوب، کار خود را آغاز کرد و آن را به یک تجارت تبدیل کرد، از زیرزمین آغاز کرد و در نتیجه به استقلال مالی و موفقیت دست یافت.


احتمالا سه دلیل وجود دارد که چرا افراد هرگز رویاهای خود را برای آغاز تجارت و دستیابی به استقلال مالی رویایی خود دنبال نمی کنند.


معرفی 3 مانع مهم در راه رسیدن به استقلال مالی


1.ترس از خطا اولین دلیل، ترس از خطاست که این تنها و بزرگترین دلیل خطا در زندگی بزرگسالی است.


ترس از خطا در سیستم فکری شما می نشیند و در شما رخوت ایجاد می کند و مانع از برداشتن اولین قدم می شود.


به منظور این که همانی باشید که می توانید، یعنی میلیونر شدن، اولین چیزی که باید یاد بگیرید و انجام دهید این است که با ترس خود روبرو شوید و هدف مدار باشید تا به استقلال مالی برسید.


۲. نداشتن آگاهی دومین دلیل اصلی دستیابی نداشتن به استقلال مالی، تنها نداشتن آگاهی است.


بسیاری از افراد نمی دانند که چگونه تجارتی را آغاز کنند یا چگونه در سهام، اوراق قرضه، املاک یا دیگر وسایل مالی سرمایه گذاری کنند و به دلایلی هرگز زحمت یادگیری را به خود نمی دهند.

آن ها در ناامیدی کامل و ترس از خطا زندگی می کنند.


۳. آن ها پول کافی ندارند دلیل سوم که چرا افراد تجارت و موفقیت خود را آغاز نمی کنند این است که آن ها فکر می کنند پول کافی ندارند و احساس می کنند که نمی توانند پول مورد نیاز را از منابع دیگر به دست آورند.


بسیاری از کارآفرینان مشتاق به سراغ بانک های محلی خود می روند تا پول سرمایه گذاری روی ایده کارآفرینانه خود را قرض بگیرند. وقتی که به طور دائم توسط بانک ها رانده می شوند. به این نتیجه می رسند که پولی برای آن ها وجود ندارد.


با رسیدن به این نتیجه، تسلیم می شوند و بازمی گردند که برای دستمزد کار کنند. با ارزش ترین دارایی شما پرواضح است که ارزشمندترین دارایی شما بلندپروازی، انرژی، قوه تخیل و تمایل شدید برای موفقیت است. اگر این کیفیت ها را دارا هستید، هدف مدار هستید.


تمایل به کار و فداکاری دارید، می توانید پول مورد نیاز خود را کسب کنید، جذب کنید و به دست آورید. شما بر ترس از خطای خود غلبه خواهید کرد. موفق خواهید شد و به استقلال مالی خواهید رسید.
آخرین مطالب این وبلاگراز اعداد جفتراز اعداد جفتراز اعداد رند ، اعداد فرشتگان
تعمیر پکیج در شیرازتعمیر پکیج در شیرازتعمیر برد پکیج در شیراز
ساخت وبلاگساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
ثبت آگهی رایگان ثبت آگهی رایگان درج آگهی ویژه در بالون آگهی  ساخت وبلاگ